CUBE S NET ARISTON
Підходить для всіх котлів ARISTON.
Має розширення WIFI, що дозволяє керувати котлом через мережу Інтернет.
Пристрій дозволяє керувати всіма параметрами системи опалення та ГВП.
Підключення відбувається по кабелю.
Повний контроль системи через протокол bridgenet®;
Просте налаштування / керування параметрами системи;
Регулювання температури;
Електронний датчик кімнатної температури;
Просте в управлінні добове і тижневе програмування режиму опалення;
Технічна інформація:
Виробник
Ariston
Тип
Провідний модулюючий
Wi-Fi
Так
Призначення
Для газових котлів
Колір
Білий
Розміри, мм.
103х103х19,1
* Зовнішній вигляд, характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Детальну інформацію уточнюйте у менеджера з продажу або на офіційному сайті виробника.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Тип терморегулятора | Програмовний |
| Висота | 103 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дисплей | Да |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Максимальна сила струму | 0.5 |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 0 град. |
| Сфера застосування терморегулятора | Газові котли |
| Радіус дії | 50 |
| Тип монтажа терморегулятора | На DIN-рейку |
| Керування | Віддалений доступ |
| Ширина | 103 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴

